Contact   |   Volg ons TwitterFacebookYoutubeInstagramLinkedIn
Volg ons TwitterFacebookYoutubeInstagramLinkedIn

50+ Sportaanbod Alkmaar

Aikido

  • Budoclub Hajime - Aikido - www.budoclubhajime.nl
    • Sportcomplex Oosterhout (Vondelstraat 35), dinsdag en zondag 19.00 uur

Badminton

  • Badmintonclub Flash de Mare - 55+ badminton - www.flashdemare.nl
    • Sporthal Hoornse Vaart, donderdag 10.30 uur
  • Sporting S - Badminton - www.svsportings.nl
    • Sporthal De Mijse, Schermerhorn, donderdag 20.00 uur
  • Badminton Club Oudorp - Recreatief Badminton - www.bc-oudorp.nl
    • Sporthal De Oever (Amstelstraat), woensdag v/a 19.00 uur

Dans

  • Dansschool Sizzling Salsa - Senioren Salsa/Zumba Gold 55+ - www.sizzlingsalsa.nl
    • Senioren Salsa: Podium Victorie, dinsdag 19.15 uur (beginners) / Wijkcentrum de Rekere 2.0, donderdag 19.15 uur (semi gevorderd)
    • Zumba Gold 55+: Spiegelzaal sportcomplex Hoornse Vaart, woensdag, 10.30 uur
  • Dance First Dansschool Alkmaar - Zumba Gold - www.dancefirst.nl
    • Wijkcentrum de Oever, maandag 10.30 uur

Fitness

  • Crossfit Sero - Crossfit 50+ - www.crossfitsero.nl
    • Zijperstraat 21-23, woensdag 19.30 uur & zondag 9.30 uur
  • Team Victrix - Functioneel Fitness Masters Training 50+ - www.teamvictrix.nl
    • Helderseweg 31b, dinsdag 9.00 uur

Iaido

  • Budoclub Hajime - Iaido - www.budoclubhajime.nl
    • Sportcomplex Oosterhout (Vondelstraat 35), dinsdag 20.30 uur

Judo

  • Budoclub Hajime - Senioren Judo - www.budoclubhajime.nl
    • Sportcomplex Oosterhout (Vondelstraat 35), woensdag en vrijdag 20.00 uur

Karate

  • Karatevereniging Funakoshi - Karate-Fit - www.funakoshi.nl
    • Gymzaal Kofschipstraat 13, vrijdag 10.30 uur

Korfbal

  • Korfbalvereniging DSO - Recreanten - www.dso-alkmaar.nl
    • Sportcomplex Oosterhout (Vondelstraat 35), donderdag 20.00 uur

Schaatsen

  • IJsbaan De Meent - Seniorenschaatsen - www.demeentalkmaar.nl
    • Sportcomplex De Meent, woensdag en vrijdag 11.00 uur

Sport Vitaal

  • Sport Vitaal, Alkmaar Sport - diverse sportaanbod - www.alkmaarsport.nl/sportvitaal
    • Diverse locaties in Alkmaar, overdag, avond, weekend
    • O.a. aerobics, body fit, country-line dance, fitness, dans, pilates, tennis, volleybal, yoga, zwemmen (en meer!)

Tafeltennis

Voetbal

  • Alkmaarsche Boys - Walking Football - ab.hanny@gmail.com / 06-15606732.
    • Vondelstraat 35, donderdag 9.30 uur
  • Kolping Boys - Walking Football (derde helft) - www.kolpingboys.nl
    • Beverdam 3, woensdag 14.00 uur
  • Alcmaria Victrix - 45+ voetbal (veteranen) - www.alcmariavictrix.nl
    • Terborchlaan, zondag

Wandelen

  • Klaar Mee - Loop Mee, www.klaar-mee-loop-mee.nl 
    • Maandag t/m zaterdag, ochtend- en avondwandelingen vanaf diverse locaties in Alkmaar

Zwemmen

  • Alkmaarse Senioren Zwemvereniging - 06-38896707 (secretaris)
    • Zwembad de Hout, vrijdag 11.00 uur
  • Zwembad Hoornse Vaart (Hertog Aalbrechtweg 4) - Senior Fit - www.hoornsevaart.nl
    • Zwembad Hoornse Vaart, woensdag 9.00 uur
  • Zwembad De Hout (Koning Willem-Alexanderlaan 2) - Senior Fit - www.zwembaddehout.nl 
    • Zwembad De Hout, woensdag 9.00 & 10.30 uur