Contact   |   Volg ons TwitterFacebookYoutubeGoogle+LinkedIn
Volg ons TwitterFacebookYoutubeGoogle+LinkedIn

Beleid

Hoe kan ik het beste communiceren als vereniging?

Zowel de interne- als de externe communicatie is erg belangrijk, want hoe communiceer je met je leden maar ook hoe communiceer je naar buiten en wat voor beeld wil je uitstralen als vereniging?

Via de website https://sport.nl/voorclubs/communicatie tref je alle informatie over hoe zowel intern als extern te
communiceren.


Hoe promoot ik mijn evenement of club in Alkmaar?

Deel je evenement of actie via je eigen social media kanalen en vraag ook aan je leden om dit te doen. Daarnaast is het altijd handig om een persbericht uit te sturen. Er is geen garantie, maar altijd een kans dat de lokale pers jouw berichtje oppikt en nog veel groter bereik voor je realiseert!

Pers in Alkmaar
KRANT - Alkmaar op Zondag (alkmaaropzondag@rodi.nl)
KRANT - Alkmaars Nieuwsblad (alkmaarsnieuwsblad@rodi.nl)
KRANT - Alkmaars Weekblad (alkmaarsweekblad@bdu.nl)
KRANT - Alkmaarsche Courant (redactie.ac@nhd.nl / sport.ac@nhd.nl)
KRANT - De Uitkomst (redactie@de-uitkomst.nl)
KRANT - Omring Express (redactie@omring-express.nl)
ONLINE / TV / RADIO - Alkmaar Centraal (info@alkmaarcentraal.nl)
ONLINE / TV - NH Nieuws (nieuws@nhmedia.nl)
ONLINE / RADIO - NH Nieuws, Rijdende Reporter (rijdendereporter@nhradio.nl)
ONLINE - Alkmaars Dagblad (redactie@xyto.nl)
ONLINE - Alkmaar.nieuws.nl (alkmaar@nieuws.nl)
WIJKKRANT - Alkmaar Noord (redactiewijkkrantakn@gmail.com)
WIJKKRANT - Coedijcker Ban (redactie@coedijckerban.nl)
WIJKKRANT - Oudorpertijden (info@oudorpertijden.nl)
WIJKKRANT - Geestmolen -- De HoefZO! -- (redactie@geestmolen.nl)
WIJKKRANT - Nieuw Overdie (wijkkrantnieuwoverdie@gmail.com)
WIJKKRANT - Huiswaard (redactie@wijkvereniginghuiswaard.nl)
WIJKKRANT - Vroonermeer (wijkraad@vroonermeer.info)


Heeft u een andere vraag?

Terug naar de veel gestelde vragen.

Staat uw vraag er niet bij, of wilt u weten wat de verenigingsadviseur nog meer voor uw vereniging kan betekenen? Neem dan vrijblijvend contact op met de verenigingsadviseur van Alkmaar Sport.